ME0210.4F3502 CIT Relay and Switch
ME.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: SMD (SMT) Tab
Illumination: Non-Illuminated
Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 24VDC
Actuator Type: Standard
Operating Force: 350gf
Outline: 10.00mm x 10.00mm
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Actuator Height off PCB, Vertical: 10.40mm
Actuator Orientation: Top Actuated
Part Status: Active
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Circuit: SPST-NO, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: SMD (SMT) Tab, Illumination: Non-Illuminated, Contact Rating @ Voltage: 0.05A @ 24VDC, Actuator Type: Standard, Operating Force: 350gf, Outline: 10.00mm x 10.00mm, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Actuator Height off PCB, Vertical: 10.40mm, Actuator Orientation: Top Actuated, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ME0210.4F3502 Виробник : CIT Relay and Switch ME.pdf Description: SWITCH TACTILE SPST-NO 50MA 24V
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Circuit: SPST-NO
Switch Function: Off-Mom
Illumination: Non-Illuminated
Actuator Type: Standard
Operating Force: 350gf
Outline: 10.00mm x 10.00mm