ME20A1503B01
ME20A1503B01 SL Power Electronics
me20-0111.22.22.pdf
Виробник: SL Power Electronics
Plug-In Adapter Single-OUT 15V 1.2A 18W
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CE, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.2A, Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately), Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 18 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ME20A1503B01 ME20A1503B01 Виробник : SL POWER / Advanced Energy ME20_DS.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Applications: Medical
Input Type: Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CE
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.2A
Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
на замовлення 145 шт:
Кількість Ціна
ME20A1503B01 ME20A1503B01 Виробник : Ault / SL Power ME20_DS-776095.pdf Wall Mount AC Adapters WallPlug/Interchange 15Vdc, 20W, Level VI
на замовлення 187 шт:
ME20A1503B01 ME20A1503B01 Виробник : SL Power Electronics me20-0111.22.22.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 15V 1.2A 18W
товару немає в наявності
ME20A1503B01 ME20A1503B01 Виробник : Advanced Energy / SL Power ME20_01_11_22-3446873.pdf Wall Mount AC Adapters WallPlug/Interchange 15Vdc, 20W, Level VI
товару немає в наявності
ME20A1503B01 ME20A1503B01 Виробник : SL Power ME20_DS-3398915.pdf Wall Mount AC Adapters WallPlug/Interchange 15Vdc, 20W, Level VI