ME30A2403B01
ME30A2403B01 SL POWER / Advanced Energy
ME30-01%2010.26.23.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 32W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 57" (1.45m)
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Applications: Medical
Input Type: Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CE
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.33A
Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Power (Watts): 32 W
на замовлення 215 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 32W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 57" (1.45m), Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Applications: Medical, Input Type: Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CE, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.33A, Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately), Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Power (Watts): 32 W.
Інші пропозиції ME30A2403B01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ME30A2403B01 ME30A2403B01 Виробник : Advanced Energy / SL Power ME30_01_10.26.23.pdf Wall Mount AC Adapters WallPlug/Interchange 24Vdc, 30W, Level V
товару немає в наявності
ME30A2403B01 ME30A2403B01 Виробник : Condor / SL Power ME30_DS-1128306.pdf Wall Mount AC Adapters WallPlug/Interchange 24Vdc, 30W, Level V
товару немає в наявності
ME30A2403B01 ME30A2403B01 Виробник : SL Power ME30-01%2010.26.23.pdf Wall Mount AC Adapters WallPlug/Interchange 24Vdc, 30W, Level V