ME40A1203C01
ME40A1203C01 SL POWER / Advanced Energy
ME_40_Datasheet.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 57" (1.45m)
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, DEMKO, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3.4A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Power (Watts): 41 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 57" (1.45m), Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, DEMKO, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3.4A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Power (Watts): 41 W.
Інші пропозиції ME40A1203C01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ME40A1203C01 ME40A1203C01 Виробник : Advanced Energy / SL Power slpp-s-a0011813860-1.pdf Wall Mount AC Adapters Class II/Wall/NA Fix 12Vdc/40W/Level VI
товару немає в наявності
ME40A1203C01 ME40A1203C01 Виробник : Ault / SL Power ME_40_DS-837778.pdf Wall Mount AC Adapters Class II/Wall/NA Fix 12Vdc/40W/Level VI
ME40A1203C01 ME40A1203C01 Виробник : SL Power slpp_s_a0011813860_1-3399618.pdf Wall Mount AC Adapters Class II/Wall/NA Fix 12Vdc/40W/Level VI