ME40A2403F01
ME40A2403F01 SL Power Electronics
me_40_datasheet.pdf
Виробник: SL Power Electronics
Plug-In Adapter Single-OUT 24V 1.7A 40W
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 41W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 57" (1.45m), Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, DEMKO, UL, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.7A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Power (Watts): 41 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ME40A2403F01 ME40A2403F01 Виробник : SL Power Electronics me_40_datasheet.pdf Plug-In Adapter Single-OUT 24V 1.7A 40W
на замовлення 101 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
ME40A2403F01 ME40A2403F01 Виробник : SL POWER / Advanced Energy ME40-01%2011.23.22.pdf Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 41W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 57" (1.45m)
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, DEMKO, UL
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.7A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Power (Watts): 41 W
товару немає в наявності
ME40A2403F01 ME40A2403F01 Виробник : Condor / SL Power ME_40_DS-837778.pdf Desktop AC Adapters Class I/Desktop/C14 24Vdc/40W/Level VI
товару немає в наявності
ME40A2403F01 ME40A2403F01 Виробник : SL Power ME40-01%2011.23.22.pdf Desktop AC Adapters Class I/Desktop/C14 24Vdc/40W/Level VI