Продукція > TDK > MEA1210LD120
MEA1210LD120
MEA1210LD120 TDK
3tf_commercial_signal_mea1210ld_en.pdf
Виробник: TDK
EMI Filter Circuits 12pF 100mA 6.3volts
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC 12PF 410MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0504 (1210 Metric), Array, 6 PC Pad, Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 12pF, Height: 0.024" (0.60mm), Filter Order: 2nd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC, Center / Cutoff Frequency: 410MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 2, Current: 100 mA.
Інші пропозиції MEA1210LD120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEA1210LD120 MEA1210LD120 Виробник : TDK Corporation MEA-LD.pdf Description: FILTER LC 12PF 410MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0504 (1210 Metric), Array, 6 PC Pad
Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 12pF
Height: 0.024" (0.60mm)
Technology: LC
Center / Cutoff Frequency: 410MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 2
Current: 100 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 12pF
Height: 0.024" (0.60mm)
Technology: LC
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 2
Current: 100 mA