MEA1210LD170
MEA1210LD170 TDK Corporation
MEA-LD.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER LC 17PF 310MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0504 (1210 Metric), Array, 6 PC Pad
Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 17pF
Height: 0.024" (0.60mm)
Technology: LC
Center / Cutoff Frequency: 310MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 2
Current: 100 mA
на замовлення 3870 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC 17PF 310MHZ SMD, Packaging: Cut Tape (CT), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0504 (1210 Metric), Array, 6 PC Pad, Size / Dimension: 0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 17pF, Height: 0.024" (0.60mm), Filter Order: 2nd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC, Center / Cutoff Frequency: 310MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 2, Current: 100 mA.
Інші пропозиції MEA1210LD170
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEA1210LD170 MEA1210LD170 Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_mea1210ld_en.pdf EMI Filter Circuits 17pF 100mA 6.3volts