Продукція > TDK CORPORATION > MEA1608LC100T001
MEA1608LC100T001
MEA1608LC100T001 TDK Corporation
3tf_commercial_signal_mea1608lc_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER LC 10PF 270MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), Array, 10 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 10pF
Height: 0.024" (0.60mm)
Attenuation Value: 20dB @ 800MHz ~ 3GHz
Filter Order: 2nd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC
Center / Cutoff Frequency: 270MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Number of Channels: 4
Current: 100 mA
на замовлення 218 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC 10PF 270MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Array, 10 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 10pF, Height: 0.024" (0.60mm), Attenuation Value: 20dB @ 800MHz ~ 3GHz, Filter Order: 2nd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC, Center / Cutoff Frequency: 270MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Number of Channels: 4, Current: 100 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEA1608LC100T001 3tf_commercial_signal_mea1608lc_en.pdf
на замовлення 6796 шт:
MEA1608LC100T001 MEA1608LC100T001 Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_mea1608lc_en.pdf Description: FILTER LC 10PF 270MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 10pF
Height: 0.024" (0.60mm)
Filter Order: 2nd
Technology: LC
ESD Protection: No
Number of Channels: 4
Current: 100 mA
товару немає в наявності
MEA1608LC100T001 MEA1608LC100T001 Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_mea1608lc_en.pdf EMI Filter Circuits 3TERM FILTER 100mA