MEA1608LD100
MEA1608LD100 TDK Corporation
3tf_commercial_signal_mea1608ld_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER LC ARRAY 10PF 6.3V SMD
на замовлення 7990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MEA1608LD100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEA1608LD100 MEA1608LD100 Виробник : TDK tf_commercial_signal_mea1608ld_en-596108.pdf EMI Filter Circuits 10pF 50mA 6.3volts