Продукція > TDK CORPORATION > MEA1608LE360TA0G
MEA1608LE360TA0G
MEA1608LE360TA0G TDK Corporation
3tf_commercial_signal_mea1608le_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER LC 36PF 180MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), Array, 10 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 36pF
Height: 0.024" (0.60mm)
Technology: LC
Center / Cutoff Frequency: 180MHz (Cutoff)
Number of Channels: 4
Current: 50 mA
на замовлення 3670 шт:
Написати відгук
Description: FILTER LC 36PF 180MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Array, 10 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 36pF, Height: 0.024" (0.60mm), Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC, Center / Cutoff Frequency: 180MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Not For New Designs, Number of Channels: 4, Current: 50 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEA1608LE360TA0G MEA1608LE360TA0G Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_mea1608le_en.pdf Description: FILTER LC 36PF 180MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 36pF
Height: 0.024" (0.60mm)
Technology: LC
Number of Channels: 4
Current: 50 mA
товару немає в наявності
MEA1608LE360TA0G MEA1608LE360TA0G Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_mea1608le_en.pdf EMI Filter Circuits 1.6mm x 0.8mm x 0.6mm, -40 to +85 degC, 20dB (470MHz to1500MHz), 50mA