MEA1608P000R
MEA1608P000R TDK Corporation
MEA1608P000R.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), Array, 10 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.024" (0.60mm)
Applications: General Purpose
Resistance - Channel (Ohms): 0.05
ESD Protection: No
Part Status: Not For New Designs
Number of Channels: 4
Current: 100 mA
на замовлення 3969 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Array, 10 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.024" (0.60mm), Applications: General Purpose, Resistance - Channel (Ohms): 0.05, ESD Protection: No, Part Status: Not For New Designs, Number of Channels: 4, Current: 100 mA.
Інші пропозиції MEA1608P000R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEA1608P000R MEA1608P000R Виробник : TDK Corporation MEA1608P000R.pdf Description: FILTER SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Height: 0.024" (0.60mm)
Applications: General Purpose
ESD Protection: No
Number of Channels: 4
Current: 100 mA
товару немає в наявності
MEA1608P000R MEA1608P000R Виробник : TDK tdk_e9621_mea_signal_03-1207307.pdf EMI Filter Circuits 100mA 50mohms