Продукція > TDK > MEA1608PE360TA0G
MEA1608PE360TA0G
MEA1608PE360TA0G TDK
3tf_commercial_signal_mea1608pe_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FILTER LC(PI) 36PF 220MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), Array, 10 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 36pF
Height: 0.024" (0.60mm)
Attenuation Value: 20dB @ 470MHz ~ 3GHz
Technology: LC (Pi)
Center / Cutoff Frequency: 220MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 4
Current: 100 mA
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 36PF 220MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Array, 10 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 36pF, Height: 0.024" (0.60mm), Attenuation Value: 20dB @ 470MHz ~ 3GHz, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Center / Cutoff Frequency: 220MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 4, Current: 100 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEA1608PE360TA0G MEA1608PE360TA0G Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_mea1608pe_en.pdf EMI Filter Circuits 3TERM FILTER 100mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
MEA1608PE360TA0G MEA1608PE360TA0G Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_mea1608pe_en.pdf Description: FILTER LC(PI) 36PF 220MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 36pF
Height: 0.024" (0.60mm)
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 4
Current: 100 mA