Продукція > TDK > MEA2010L50R0
MEA2010L50R0
MEA2010L50R0 TDK
tf_commercial_signal_mea2010l_en-1285328.pdf
Виробник: TDK
EMI Filter Circuits 50MHz 500-1000MHz 100mA
на замовлення 6010 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MEA2010L50R0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEA2010L50R0 MEA2010L50R0 Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_mea2010l_en.pdf Description: FILTER LC 50MHZ SMD