Продукція > TDK CORPORATION > MEA2010L75R0T001
MEA2010L75R0T001
MEA2010L75R0T001 TDK Corporation
3tf_commercial_signal_mea2010l_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER LC 75MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 10 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.031" (0.79mm)
Attenuation Value: 20dB @ 600MHz ~ 2GHz
Filter Order: 2nd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC
Center / Cutoff Frequency: 75MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 4
Current: 100 mA
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC 75MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 10 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.031" (0.79mm), Attenuation Value: 20dB @ 600MHz ~ 2GHz, Filter Order: 2nd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC, Center / Cutoff Frequency: 75MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 4, Current: 100 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEA2010L75R0T001 MEA2010L75R0T001 Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_mea2010l_en.pdf Description: FILTER LC 75MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Height: 0.031" (0.79mm)
Filter Order: 2nd
Technology: LC
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 4
Current: 100 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
MEA2010L75R0T001 MEA2010L75R0T001 Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_mea2010l_en.pdf EMI Filter Circuits 75 MHZ 10V