Продукція > TDK > MEA2010LD120
MEA2010LD120
MEA2010LD120 TDK
tf_commercial_signal_mea2010ld_en-1281623.pdf
Виробник: TDK
EMI Filter Circuits 12pF 100mA 6.3volts
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MEA2010LD120
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEA2010LD120 MEA2010LD120 Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_mea2010ld_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FILTER LC 12PF 430MHZ SMD
товару немає в наявності