Продукція > TDK > MEA2010LD170
MEA2010LD170
MEA2010LD170 TDK
3tf_commercial_signal_mea2010ld_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
EMI Filter Circuits 17pF 100mA 6.3volts
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MEA2010LD170
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEA2010LD170 MEA2010LD170 Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_mea2010ld_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FILTER LC 17PF 330MHZ SMD