Продукція > TDK CORPORATION > MEA2010LD220T001
MEA2010LD220T001
MEA2010LD220T001 TDK Corporation
3tf_commercial_signal_mea2010ld_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER LC 22PF 240MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 10 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 22pF
Height: 0.024" (0.60mm)
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC
Center / Cutoff Frequency: 240MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Number of Channels: 4
Current: 100 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC 22PF 240MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 10 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 22pF, Height: 0.024" (0.60mm), Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC, Center / Cutoff Frequency: 240MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Number of Channels: 4, Current: 100 mA.