Продукція > TDK > MEA2010PE360T001
MEA2010PE360T001
MEA2010PE360T001 TDK
1805089.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MEA2010PE360T001 - Netzfilter, Universell, 6.3 V, 100 mA, 2 Stufen, Oberflächenmontage
tariffCode: 85045000
rohsCompliant: YES
Filteranwendungen: Universell
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Eingangsanschlüsse Filter: SMD
Anzahl der Phasen: -
Ausgangsanschlüsse Filter: SMD
Nennstrom: 100mA
euEccn: NLR
Anzahl der Stufen: 2 Stufen
Produktpalette: MEA-PE Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Filtermontage: Oberflächenmontage
Nennspannung: 6.3V
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1195 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC 36PF 220MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 10 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 36pF, Height: 0.031" (0.79mm), Attenuation Value: 20dB @ 470MHz ~ 3GHz, Filter Order: 2nd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC, Center / Cutoff Frequency: 220MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Number of Channels: 4, Current: 100 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEA2010PE360T001 MEA2010PE360T001 Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_mea2010pe_en.pdf Description: FILTER LC 36PF 220MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0804 (2010 Metric), Array, 10 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 36pF
Height: 0.031" (0.79mm)
Attenuation Value: 20dB @ 470MHz ~ 3GHz
Filter Order: 2nd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC
Center / Cutoff Frequency: 220MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Number of Channels: 4
Current: 100 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 36pF
Height: 0.031" (0.79mm)
Filter Order: 2nd
Technology: LC
ESD Protection: No
Number of Channels: 4
Current: 100 mA
товару немає в наявності
MEA2010PE360T001 MEA2010PE360T001 Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_mea2010pe_en.pdf EMI Filter Circuits 3TERM FILTER 100mA