Продукція > MEA > MEA3216L25R0
MEA3216L25R0
MEA3216L.pdf
Виробник:
на замовлення 60000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис MEA3216L25R0
Description: FILTER LC 25MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.039" (1.00mm), Attenuation Value: 20dB @ 300MHz ~ 1GHz, Filter Order: 2nd, Applications: General Purpose, Technology: LC, Center / Cutoff Frequency: 25MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Number of Channels: 4, Current: 100 mA.
Інші пропозиції MEA3216L25R0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEA3216L25R0 MEA3216L25R0 Виробник : TDK Corporation MEA3216L.pdf Description: FILTER LC 25MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.039" (1.00mm)
Attenuation Value: 20dB @ 300MHz ~ 1GHz
Filter Order: 2nd
Applications: General Purpose
Technology: LC
Center / Cutoff Frequency: 25MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Number of Channels: 4
Current: 100 mA