MEF1S0303SP3C
MEF1S0303SP3C Murata Power Solutions Inc.
kdc-mef1.pdf
Виробник: Murata Power Solutions Inc.
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.7mm x 6.2mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 3.465V
Efficiency: 66%
Current - Output (Max): 303mA
Voltage - Input (Min): 3.135V
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
на замовлення 615 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.7mm x 6.2mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 3.465V, Efficiency: 66%, Current - Output (Max): 303mA, Voltage - Input (Min): 3.135V, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.
Інші пропозиції MEF1S0303SP3C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEF1S0303SP3C MEF1S0303SP3C Виробник : Murata Power Solutions kdc_mef1-2487754.pdf Isolated DC/DC Converters 1W 3.3VIN 3.3VOUT DC/DC