MEF1S1203SP3C
MEF1S1203SP3C Murata Power Solutions
kdc-mef1.pdf
Виробник: Murata Power Solutions
DC/DC Converters - Through Hole DC/DC TH 1W 12V-3.3V SIP Single
на замовлення 19 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції MEF1S1203SP3C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEF1S1203SP3C MEF1S1203SP3C Виробник : Murata Power Solutions Inc. kdc-mef1.pdf?1583754812000 Description: DC DC CONVERTER 3.3V 1W