Продукція > TDK > MEM1005PP251T001
MEM1005PP251T001
MEM1005PP251T001 TDK
3tf_commercial_signal_mem1005pp_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FILTER LC(PI) 250MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height: 0.016" (0.40mm)
Attenuation Value: 30dB @ 700MHz ~ 3GHz
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (Pi)
Center / Cutoff Frequency: 250MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 350 mA
на замовлення 80000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 250MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height: 0.016" (0.40mm), Attenuation Value: 30dB @ 700MHz ~ 3GHz, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Center / Cutoff Frequency: 250MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 350 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEM1005PP251T001 MEM1005PP251T001 Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_mem1005pp_en.pdf EMI Filter Pi-Circuit 30dB 0.35A 10VAC/10VDC Flat Style SMD T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 444
MEM1005PP251T001 MEM1005PP251T001 Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_mem1005pp_en.pdf EMI Filter Circuits 350mA 10v 250mhZ 3Term -55 to +125c
Мінімальне замовлення: 11
MEM1005PP251T001 MEM1005PP251T001 Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_mem1005pp_en.pdf Description: FILTER LC(PI) 250MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Height: 0.016" (0.40mm)
Filter Order: 3rd
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 350 mA
Мінімальне замовлення: 9
Мінімальне замовлення: 18