Продукція > TDK CORPORATION > MEM1608D401RT001
MEM1608D401RT001
MEM1608D401RT001 TDK Corporation
3tf_commercial_signal_mem1608d_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER LC(T) 400MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.028" (0.70mm)
Filter Order: 2nd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (T-Type)
Center / Cutoff Frequency: 400MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 200 mA
на замовлення 1528 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 400MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.028" (0.70mm), Filter Order: 2nd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), Center / Cutoff Frequency: 400MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 200 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEM1608D401RT001 MEM1608D401RT001 Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_mem1608d_en.pdf EMI Filter Circuits 1.6mm x 0.8mm x 0.6mm, -40 to +85 degC, 15dB (900MHz to1500MHz), 200mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
MEM1608D401RT001 MEM1608D401RT001 Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_mem1608d_en.pdf Description: FILTER LC(T) 400MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Height: 0.028" (0.70mm)
Filter Order: 2nd
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 200 mA