Продукція > TDK > MEM1608P25R0
MEM1608P25R0
MEM1608P25R0 TDK
tf_commercial_signal_mem1608p_en-1100958.pdf
Виробник: TDK
EMI Filter Circuits 25MHz 20dB 10volts 100mA
на замовлення 6382 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MEM1608P25R0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEM1608P25R0 MEM1608P25R0 Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_mem1608p_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FILTER LC(PI) 25MHZ SMD