MEM1608P35R0
MEM1608P35R0 TDK Corporation
3tf_commercial_signal_mem1608p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER 3-TERM 35MHZ 10V SMD
на замовлення 5184 шт:
Написати відгук
EMI Filter Circuits 35MHz 20dB 10volts 100mA.
Інші пропозиції MEM1608P35R0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEM1608P35R0 Виробник : TDK tf_commercial_signal_mem1608p_en-1100958.pdf EMI Filter Circuits 35MHz 20dB 10volts 100mA