MEM1608P75R0
MEM1608P75R0 TDK Corporation
3tf_commercial_signal_mem1608p_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER LC(PI) 75MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.028" (0.70mm)
Attenuation Value: 20dB @ 300MHz ~ 2GHz
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (Pi)
Center / Cutoff Frequency: 75MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 100 mA
на замовлення 1002 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 75MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.028" (0.70mm), Attenuation Value: 20dB @ 300MHz ~ 2GHz, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Center / Cutoff Frequency: 75MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 100 mA.
Інші пропозиції MEM1608P75R0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEM1608P75R0 Виробник : TDK tf_commercial_signal_mem1608p_en-1100958.pdf EMI Filter Circuits 75MHz 20dB 10volts 100mA
MEM1608P75R0 MEM1608P75R0 Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_mem1608p_en.pdf Description: FILTER LC(PI) 75MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Height: 0.028" (0.70mm)
Filter Order: 3rd
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 100 mA