Продукція > TDK > MEM1608P75R0T001
MEM1608P75R0T001
MEM1608P75R0T001 TDK
3tf_commercial_signal_mem1608p_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FILTER LC(PI) 75MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.028" (0.70mm)
Attenuation Value: 20dB @ 300MHz ~ 2GHz
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (Pi)
Center / Cutoff Frequency: 75MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 100 mA
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 75MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.028" (0.70mm), Attenuation Value: 20dB @ 300MHz ~ 2GHz, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Center / Cutoff Frequency: 75MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 100 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEM1608P75R0T001 MEM1608P75R0T001 Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_mem1608p_en.pdf EMI Filter Circuits 1.6mm x 0.8mm x 0.6mm, -40 to +85 degC, 20dB (300MHz to2000MHz), 100mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
MEM1608P75R0T001 MEM1608P75R0T001 Виробник : TDK 3tf_commercial_signal_mem1608p_en.pdf Description: FILTER LC(PI) 75MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Height: 0.028" (0.70mm)
Filter Order: 3rd
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 100 mA