MEM2012F101RT
MEM2012F101RT TDK Corporation
3tf_commercial_signal_mem2012f_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER 3-TERM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
EMI Filter Circuits 100MHz 12V 200mA 20dB Insertion Loss.
Інші пропозиції MEM2012F101RT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEM2012F101RT MEM2012F101RT Виробник : TDK tf_commercial_signal_mem2012f_en-837147.pdf EMI Filter Circuits 100MHz 12V 200mA 20dB Insertion Loss