MEM2012F75R0T
MEM2012F75R0T TDK Corporation
3tf_commercial_signal_mem2012f_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER 3-TERM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
EMI Filter Circuits 75MHz 12V 200mA 20dB Insertion Loss.
Інші пропозиції MEM2012F75R0T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEM2012F75R0T MEM2012F75R0T Виробник : TDK tf_commercial_signal_mem2012f_en-837147.pdf EMI Filter Circuits 75MHz 12V 200mA 20dB Insertion Loss