MEM2012P101R
MEM2012P101R TDK Corporation
MEM2012P.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER LC(PI) 100MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 12V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.030" (0.76mm)
Attenuation Value: 20dB @ 1.5GHz ~ 2GHz
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (Pi)
Center / Cutoff Frequency: 100MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 200 mA
на замовлення 1783 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 100MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 12V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.030" (0.76mm), Attenuation Value: 20dB @ 1.5GHz ~ 2GHz, Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Center / Cutoff Frequency: 100MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 200 mA.
Інші пропозиції MEM2012P101R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEM2012P101R MEM2012P.pdf
MEM2012P101R MEM2012P101R Виробник : TDK Corporation MEM2012P.pdf Description: FILTER LC(PI) 100MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 12V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Height: 0.030" (0.76mm)
Filter Order: 3rd
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 200 mA
товару немає в наявності
MEM2012P101R MEM2012P101R Виробник : TDK mem2012ptdk-1206998.pdf EMI Filter Circuits 0805 100MHz Pi Circuit