Продукція > TDK > MEM2012SC101
MEM2012SC101 TDK
tf_commercial_signal_mem2012sc_en-596837.pdf
Виробник: TDK
EMI Filter Circuits 100pF 12V 1A .12ohms
на замовлення 3598 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції MEM2012SC101
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEM2012SC101 MEM2012SC101 Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_mem2012sc_en.pdf Description: FILTER 3-TERM 100PF 1A SMD