MEM2012TC100
MEM2012TC100 TDK Corporation
MEM2012TC.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FILTER LC(T) 10PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 12V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 10pF
Height: 0.030" (0.76mm)
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (T-Type)
Resistance - Channel (Ohms): 0.12
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 1
Current: 1 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 10PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 12V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 10pF, Height: 0.030" (0.76mm), Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), Resistance - Channel (Ohms): 0.12, ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 1, Current: 1 A.
Інші пропозиції MEM2012TC100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEM2012TC100 MEM2012TC100 Виробник : TDK Corporation MEM2012TC.pdf Description: FILTER LC(T) 10PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 12V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 10pF
Height: 0.030" (0.76mm)
Filter Order: 3rd
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 1
Current: 1 A