Продукція > TDK > MEM2012V211RT
MEM2012V211RT
MEM2012V211RT TDK
tf_commercial_signal_mem2012v_en-1101835.pdf
Виробник: TDK
EMI Filter Circuits 210MHz 10V 100mA 20dB Insertion Loss
на замовлення 3990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(PI) 210MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height: 0.039" (1.00mm), Attenuation Value: 20dB @ 350MHz ~ 2GHz, Filter Order: 5th, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (Pi), Center / Cutoff Frequency: 210MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 100 mA.
Інші пропозиції MEM2012V211RT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MEM2012V211RT MEM2012V211RT Виробник : TDK Corporation 3tf_commercial_signal_mem2012v_en.pdf Description: FILTER LC(PI) 210MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height: 0.039" (1.00mm)
Attenuation Value: 20dB @ 350MHz ~ 2GHz
Filter Order: 5th
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (Pi)
Center / Cutoff Frequency: 210MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 100 mA