MER1002T_T0_00601
MER1002T_T0_00601 Panjit International Inc.
MER1002T.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: DIODE GEN PURP 200V 10A TO220AC
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 35 ns
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 100pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 10A
Supplier Device Package: TO-220AC
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V
на замовлення 1996 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 200V 10A TO220AC, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-2, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 35 ns, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 100pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 10A, Supplier Device Package: TO-220AC, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 950 mV @ 10 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MER1002T_T0_00601 MER1002T_T0_00601 Виробник : Panjit MER1002T.pdf Rectifiers 200V,Super Fast Recovery Rectifiers,TO-220AC,10A