MEST2G-020-15
MEST2G-020-15 MACOM Technology Solutions
Виробник: MACOM Technology Solutions
Description: SWITCH,RF,PIN,2012 PKG
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Diode Type: PIN - Single
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Capacitance @ Vr, F: 0.08pF @ 10V, 1MHz
Resistance @ If, F: 1.2Ohm @ 100mA, 100MHz
Voltage - Peak Reverse (Max): 100V
Supplier Device Package: 2012
Part Status: Active
Current - Max: 100 mA
Power Dissipation (Max): 20 W
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH,RF,PIN,2012 PKG, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Diode Type: PIN - Single, Operating Temperature: 175°C (TJ), Capacitance @ Vr, F: 0.08pF @ 10V, 1MHz, Resistance @ If, F: 1.2Ohm @ 100mA, 100MHz, Voltage - Peak Reverse (Max): 100V, Supplier Device Package: 2012, Part Status: Active, Current - Max: 100 mA, Power Dissipation (Max): 20 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Diode Type: PIN - Single
Supplier Device Package: 2012
Part Status: Active
Current - Max: 100 mA
Power Dissipation (Max): 20 W