MEZD41501A-C
MEZD41501A-C MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS)
2914744.pdf
Виробник: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS)
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MEZD41501A-C - Nicht isolierte POL-DC/DC-Wandler, 1 Ausgang, 15 W, 15 V, 1 A, Fest
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 2.7V
rohsCompliant: YES
Höhe: 20mm
Tiefe: 27mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Breite: 5.4mm
Nennausgangsspannung: 15V
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
DC-Eingangsspannung, max.: 13V
DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: SIP
Ausgangsstrom, max.: 1A
Produktpalette: mEZD41501A-X Series
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 15W
SVHC: No SVHC (08-Jul-2021)
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS) - MEZD41501A-C - Nicht isolierte POL-DC/DC-Wandler, 1 Ausgang, 15 W, 15 V, 1 A, Fest, tariffCode: 85044095, DC-Eingangsspannung, min.: 2.7V, rohsCompliant: YES, Höhe: 20mm, Tiefe: 27mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, Breite: 5.4mm, Nennausgangsspannung: 15V, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Fest, DC-Eingangsspannung, max.: 13V, DC/DC-Wandlermontage: Durchsteckmontage, euEccn: NLR, DC/DC-Wandler: SIP, Ausgangsstrom, max.: 1A, Produktpalette: mEZD41501A-X Series, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: -, Ausgangsleistung, max.: 15W, SVHC: No SVHC (08-Jul-2021).
Інші пропозиції MEZD41501A-C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
mEZD41501A-C mEZD41501A-C Виробник : Monolithic Power Systems Inc. 3589 Description: DC DC CONVERTER 15V
Packaging: Tray
Features: OTP
Package / Case: 6-SIP Module
Size / Dimension: 1.06" L x 0.79" W x 0.21" H (27.0mm x 20.0mm x 5.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13V
Efficiency: 96%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 2.7V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
товару немає в наявності
mEZD41501A-C mEZD41501A-C Виробник : Monolithic Power Systems (MPS) mEZD41501A_A-2945451.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 2.7V-13V Input, 1A, 15V Output, Step-Up Power Supply