Продукція > ROYALOHM > MF006FF1502A50
MF006FF1502A50
MF006FF1502A50 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 15kΩ; 0.6W; ±1%; MF; 250V; Ø0.6x28mm
Resistance: 15kΩ
Tolerance: ±1%
Power: 0.6W
Mounting: THT
Operating voltage: 250V
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Body dimensions: Ø2.5x6.8mm
Length: 6.8mm
Leads: axial
Leads dimensions: Ø0.6x28mm
Diameter: 2.5mm
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 15kΩ; 0.6W; ±1%; MF; 250V; Ø0.6x28mm, Resistance: 15kΩ, Tolerance: ±1%, Power: 0.6W, Mounting: THT, Operating voltage: 250V, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Body dimensions: Ø2.5x6.8mm, Length: 6.8mm, Manufacturer series: MF, Type of resistor: metal film, Leads: axial, Leads dimensions: Ø0.6x28mm, Diameter: 2.5mm.