Продукція > ROYALOHM > MF01WFF100JA10
MF01WFF100JA10
MF01WFF100JA10 ROYALOHM
mf-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 10Ω; 1W; ±1%; MF; 500V; Ø5x12mm; axial
Type of resistor: metal film
Mounting: THT
Resistance: 10Ω
Power: 1W
Tolerance: ±1%
Body dimensions: Ø5x12mm
Diameter: 5mm
Length: 12mm
Operating voltage: 500V
Leads: axial
Manufacturer series: MF
на замовлення 290 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 10Ω; 1W; ±1%; MF; 500V; Ø5x12mm; axial, Type of resistor: metal film, Mounting: THT, Resistance: 10Ω, Power: 1W, Tolerance: ±1%, Body dimensions: Ø5x12mm, Diameter: 5mm, Length: 12mm, Operating voltage: 500V, Leads: axial, Manufacturer series: MF.