Продукція > ROYALOHM > MF01WJJ0102A10
MF01WJJ0102A10
MF01WJJ0102A10 ROYALOHM
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; THT; 1kΩ; 1W; ±5%; MF; 500V; Ø5x12mm; axial
Type of resistor: metal film
Mounting: THT
Resistance: 1kΩ
Power: 1W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 500V
Body dimensions: Ø5x12mm
Length: 12mm
Diameter: 5mm
Manufacturer series: MF
Leads: axial
на замовлення 710 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; THT; 1kΩ; 1W; ±5%; MF; 500V; Ø5x12mm; axial, Type of resistor: metal film, Mounting: THT, Resistance: 1kΩ, Power: 1W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 500V, Body dimensions: Ø5x12mm, Length: 12mm, Diameter: 5mm, Manufacturer series: MF, Leads: axial.