Продукція > YAGEO > MF0204FTE52-12R
MF0204FTE52-12R
MF0204FTE52-12R Yageo
yageomf0datasheet.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Film 12 Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C AXL Ammo Automotive AEC-Q200
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MF0204FTE52-12R MF0204FTE52-12R Виробник : Yageo yageomf0datasheet.pdf Res Metal Film 12 Ohm 1% 0.4W ±50ppm/°C AXL Ammo Automotive AEC-Q200