Продукція > YAGEO AMERICA > MF0204FTE52-169R
MF0204FTE52-169R Yageo America
Виробник: Yageo America
Description: Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W
Packaging: Bulk
Part Status: Active
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal film; 169Ω; 400mW; ±1%; axial; L: 3.4mm; Ø: 1.9mm, Type of resistor: metal film, Diameter: 1.9mm, Length: 3.4mm, Power: 0.4W, Tolerance: ±1%, Resistance: 169Ω, Leads: axial.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MF0204FTE52-169R Виробник : YAGEO Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal film; 169Ω; 400mW; ±1%; axial; L: 3.4mm; Ø: 1.9mm
Type of resistor: metal film
Diameter: 1.9mm
Length: 3.4mm
Power: 0.4W
Tolerance: ±1%
Resistance: 169Ω