Продукція > AEM > MF2410F0.500TM
MF2410F0.500TM
MF2410F0.500TM AEM
3200538.pdf
Виробник: AEM
Description: AEM - MF2410F0.500TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 250 V, 2410 [Metrisch 6125], AirMatrix MF Series
tariffCode: 85361010
Schaltvermögen DC-Strom: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 250V
Nennspannung, V DC: -
Auslöseverhalten: Flink
Bauform - Sicherung: 2410 [Metrisch 6125]
Schaltvermögen AC-Strom: 100A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
Produktpalette: AirMatrix MF Series
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
на замовлення 1345 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AEM - MF2410F0.500TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 250 V, 2410 [Metrisch 6125], AirMatrix MF Series, tariffCode: 85361010, Schaltvermögen DC-Strom: -, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: 250V, Nennspannung, V DC: -, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 2410 [Metrisch 6125], Schaltvermögen AC-Strom: 100A, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 500mA, Produktpalette: AirMatrix MF Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MF2410F0.500TM MF2410F0.500TM Виробник : AEM 3200538.pdf Description: AEM - MF2410F0.500TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 500 mA, Flink, 250 V, 2410 [Metrisch 6125], AirMatrix MF Series
tariffCode: 85361010
Schaltvermögen DC-Strom: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 250V
Nennspannung, V DC: -
Auslöseverhalten: Flink
Schaltvermögen AC-Strom: 100A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 500mA
productTraceability: No
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
MF2410F0.500TM MF2410F0.500TM Виробник : AEM Components AEM-MF2410.pdf Description: AIRMATRIX, 250VAC, 0.5A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2410 (6125 Metric)
Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CE, CQC, cURus, KC, PSE, TUV, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - AC: 250 V
Melting I²t: 0.11
Мінімальне замовлення: 4
MF2410F0.500TM Виробник : AEM Inc. AEM-MF2410.pdf Surface Mount Fuses
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Current Rating (Amps): 500 mA
Voltage Rating - AC: 250 V
Melting I²t: 0.11
товару немає в наявності
MF2410F0.500TM MF2410F0.500TM Виробник : AEM AEM-MF2410.pdf Surface Mount Fuses AirMatrix, 250VAC, 0.5A