MF2410F1.250TM
MF2410F1.250TM AEM Components
AEM-MF2410.pdf
Виробник: AEM Components
Description: AIRMATRIX, 250VAC, 1.25A
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2410 (6125 Metric)
Size / Dimension: 0.240" L x 0.098" W x 0.085" H (6.10mm x 2.49mm x 2.16mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CE, CQC, cURus, KC, PSE, TUV, VDE
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100A
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - AC: 250 V
Melting I²t: 1.0
на замовлення 1880 шт:
Написати відгук
Description: AEM - MF2410F1.250TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1.25 A, Flink, 250 V, 2410 [Metrisch 6125], AirMatrix MF Series, tariffCode: 85361090, Schaltvermögen DC-Strom: -, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Nennspannung V AC: 250VAC, Nennspannung, V DC: -, Auslöseverhalten: Flink, Bauform - Sicherung: 2410 [Metrisch 6125], Schaltvermögen AC-Strom: 100A, euEccn: NLR, Sicherungsstrom: 1.25A, Produktpalette: AirMatrix MF Series, productTraceability: No, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції MF2410F1.250TM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MF2410F1.250TM MF2410F1.250TM Виробник : AEM 3200538.pdf Description: AEM - MF2410F1.250TM - Sicherung zur Oberflächenmontage, 1.25 A, Flink, 250 V, 2410 [Metrisch 6125], AirMatrix MF Series
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 250VAC
Schaltvermögen AC-Strom: 100A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1.25A
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2 шт:
usEccn: EAR99
Nennspannung V AC: 250VAC
Schaltvermögen AC-Strom: 100A
euEccn: NLR
Sicherungsstrom: 1.25A
SVHC: To Be Advised
на замовлення 2 шт:
MF2410F1.250TM MF2410F1.250TM Виробник : AEM Components AEM-MF2410.pdf Description: AIRMATRIX, 250VAC, 1.25A
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Current Rating (Amps): 1.25 A
Voltage Rating - AC: 250 V