MF3S-10KGI
MF3S-10KGI Welwyn (TT electronics)
mf-s.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Metal Film 10K Ohm 2% 3W ±150ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MF3S-10KGI MF3S-10KGI Виробник : Welwyn (TT electronics) mf-s.pdf Res Metal Film 10K Ohm 2% 3W ±150ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo