MF42-HF-08
MF42-HF-08 AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
mf42-hf-xx.pdf
Виробник: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Category: Raster signal connectors 4,20mm
Description: Connector: wire-board; plug; female; PIN: 8; MF42; for cable; 4.2mm
Manufacturer series: MF42
Kind of connector: female
Mechanical mounting: for cable
Locking system: latch
Type of connector: wire-board
Connector: plug
Connector variant: w/o contacts
Contacts pitch: 4.2mm
Number of pins: 8
Connector pinout layout: 2x4
на замовлення 2243 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 4,20mm, Description: Connector: wire-board; plug; female; PIN: 8; MF42; for cable; 4.2mm, Manufacturer series: MF42, Kind of connector: female, Mechanical mounting: for cable, Locking system: latch, Type of connector: wire-board, Connector: plug, Connector variant: w/o contacts, Contacts pitch: 4.2mm, Number of pins: 8, Connector pinout layout: 2x4.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MF42HF08 Виробник : Amphenol mf42-hf-24.pdf Conn Housing F 8 POS 4.2mm Crimp ST Cable Mount