MF42-HF-14
MF42-HF-14 AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
mf42-hf-xx.pdf
Виробник: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Category: Raster signal connectors 4,20mm
Description: Connector: wire-board; plug; female; PIN: 14; MF42; for cable; 4.2mm
Type of connector: wire-board
Connector: plug
Kind of connector: female
Number of pins: 14
Manufacturer series: MF42
Contacts pitch: 4.2mm
Connector pinout layout: 2x7
Locking system: latch
Mechanical mounting: for cable
Connector variant: w/o contacts
на замовлення 425 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 4,20mm, Description: Connector: wire-board; plug; female; PIN: 14; MF42; for cable; 4.2mm, Type of connector: wire-board, Connector: plug, Kind of connector: female, Number of pins: 14, Manufacturer series: MF42, Contacts pitch: 4.2mm, Connector pinout layout: 2x7, Locking system: latch, Mechanical mounting: for cable, Connector variant: w/o contacts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MF42HF14 Виробник : Amphenol mf42-hf-24.pdf Conn Housing F 14 POS 4.2mm Crimp ST Cable Mount