MF42-HF-24
MF42-HF-24 AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
mf42-hf-xx.pdf
Виробник: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Category: Raster signal connectors 4,20mm
Description: Connector: wire-board; plug; female; PIN: 24; MF42; for cable; 4.2mm
Kind of connector: female
Number of pins: 24
Manufacturer series: MF42
Contacts pitch: 4.2mm
Connector pinout layout: 2x12
Connector variant: w/o contacts
на замовлення 7491 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 4,20mm, Description: Connector: wire-board; plug; female; PIN: 24; MF42; for cable; 4.2mm, Type of connector: wire-board, Connector: plug, Kind of connector: female, Number of pins: 24, Manufacturer series: MF42, Contacts pitch: 4.2mm, Connector pinout layout: 2x12, Locking system: latch, Mechanical mounting: for cable, Connector variant: w/o contacts.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MF42HF24 Виробник : Amphenol mf42-hf-24.pdf Conn Housing F 24 POS 4.2mm Crimp ST Cable Mount