MF42-SD-10
MF42-SD-10 AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
mf42-sd-xx.pdf
Виробник: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Category: Raster signal connectors 4,20mm
Description: Connector: wire-board; socket; male; PIN: 10; MF42; straight; 7A; THT
Kind of connector: male
Number of pins: 10
Manufacturer series: MF42
Spatial orientation: straight
Maximum current: 7A
Electrical mounting: THT
Contacts pitch: 4.2mm
Connector pinout layout: 2x5
Contact material: brass
на замовлення 2121 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 4,20mm, Description: Connector: wire-board; socket; male; PIN: 10; MF42; straight; 7A; THT, Type of connector: wire-board, Connector: socket, Kind of connector: male, Number of pins: 10, Manufacturer series: MF42, Spatial orientation: straight, Maximum current: 7A, Electrical mounting: THT, Contacts pitch: 4.2mm, Connector pinout layout: 2x5, Contact plating: tinned, Locking system: latch, Contact material: brass.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MF42SD10 Виробник : Amphenol mf42-sd-24.pdf Conn PIN 10 POS 4.2mm Solder ST Thru-Hole 10 Terminal 1 Port