MF42-SD-22
MF42-SD-22 AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
mf42-sd-xx.pdf
Виробник: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Category: Raster signal connectors 4,20mm
Description: Connector: wire-board; socket; male; PIN: 22; MF42; straight; 7A; THT
Connector: socket
Contacts pitch: 4.2mm
Maximum current: 7A
Number of pins: 22
Connector pinout layout: 2x11
Contact material: brass
на замовлення 2950 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Raster signal connectors 4,20mm, Description: Connector: wire-board; socket; male; PIN: 22; MF42; straight; 7A; THT, Electrical mounting: THT, Kind of connector: male, Locking system: latch, Contact plating: tinned, Type of connector: wire-board, Connector: socket, Contacts pitch: 4.2mm, Maximum current: 7A, Number of pins: 22, Connector pinout layout: 2x11, Manufacturer series: MF42, Spatial orientation: straight, Contact material: brass.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MF42SD22 Виробник : Amphenol mf42-sd-24.pdf Conn Power PIN 22 POS 4.2mm Solder ST Thru-Hole 22 Terminal 1 Port