Продукція > SUNON > MF45101V1-1000U-A99
MF45101V1-1000U-A99
MF45101V1-1000U-A99 SUNON
(D04168990G-00)-0.pdf
Виробник: SUNON
Category: DC12V Fans
Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 45x45x10mm; 18.01m3/h; 36.4dBA; Vapo; 26AWG
Type of fan: DC
Kind of fan: axial
Supply voltage: 12V DC
Operating voltage: 4.5...13.8V DC
Fan dimensions: 45x45x10mm
Power consumption: 1.38W
Current rating: 0.115A
Fan efficiency: 18.01m3/h
Noise level: 36.4dBA
Kind of Bearing: Vapo
Rotational rate/speed: 6500 (±15%)rpm
Min. insulation resistance: 10MΩ
Impeller material: thermoplastic
Enclosure material: thermoplastic
Insulation class: A
Leads: leads x2
Operating temperature: -10...70°C
Flammability rating: UL94V-0
Additional functions: autorestart
Fan motor: brushless DC
Static pressure: 3.81mm H2O
Wire size: 26AWG
на замовлення 804 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC12V Fans, Description: Fan: DC; axial; 12VDC; 45x45x10mm; 18.01m3/h; 36.4dBA; Vapo; 26AWG, Type of fan: DC, Kind of fan: axial, Supply voltage: 12V DC, Operating voltage: 4.5...13.8V DC, Fan dimensions: 45x45x10mm, Power consumption: 1.38W, Current rating: 0.115A, Fan efficiency: 18.01m3/h, Noise level: 36.4dBA, Kind of Bearing: Vapo, Rotational rate/speed: 6500 (±15%)rpm, Min. insulation resistance: 10MΩ, Impeller material: thermoplastic, Enclosure material: thermoplastic, Insulation class: A, Leads: leads x2, Operating temperature: -10...70°C, Flammability rating: UL94V-0, Additional functions: autorestart, Fan motor: brushless DC, Static pressure: 3.81mm H2O, Wire size: 26AWG.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MF45101V1-1000U-A99 Виробник : Sunon (D04168990G-00)-0.pdf MF45101V1-1000U-A99
на замовлення 885 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Features: Auto Restart
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 45mm L x 45mm H
Bearing Type: Vapo-Bearing™
RPM: 6500 RPM
Air Flow: 12.4 CFM (0.347m³/min)
Width: 10.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, CUR, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.5dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Power (Watts): 1.2 W
товару немає в наявності
MF45101V1-1000U-A99 Виробник : Sunon MF45101V1_1000U_A99_D04168990G_01_0_Ref.pdf DC Fans DC Axial Fan, 45x45x10mm, 12VDC, Vapo, Lead Wires, Auto Restart, MagLev Motor